Nalburiye · Sista | Dekor | Pass

...
...

Sista, dayanıklı, güvenilir ve yüksek performanslı çözümleriyle silikon, mastik ve PU köpük kategorilerinde 50 yılı aşkın bir süredir profesyonel çözümler sunuyor. Sista markalı mastikler ve silikonlar derzler arasına uygulandığında farklı alanları veya malzemeleri birbirine bağlayan ve derzi yalıtarak en iyi sonucu garanti eder.

...

Dekor, 1966 yılında faaliyete başlamış olup kaliteli hizmet felsefesi ile hayatımızın her safhasında oldukça büyük önem teşkil eden binalarımızın iç-dış cephelerini süsleyen boya ve sıvaların kolay ve tasarruflu kullanımı için el aletleri üretimi yapmaktadır. Dekor Rulo Fırça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ürünlerinde kalite ve kullanım kolaylığına önem vererek müşteri odaklı gerçekleştirmesi, kendini sürekli yenileyen yapısı ile sektörün öncü kuruluşları arasında yer almaya devam etmektedir.

...

Boya yan malzemeleri ve hırdavat ürün grubunda oluşturmaya çalıştığı konseptiyle, yenilikçi ve rekabetçi bir ürün portföyüne ulaşan Pass, fiyat/kalite dengesi sağlanmış, garantili, dizaynı ve görsellikleriyle beğeni toplayan ürün portföyüne sürekli yeni ürünler eklemekte ve müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

NALBURİYE · ÜRÜNLER ve HİZMETLER

SISTA

Silikon

DEKOR

Boya Uygulama

DEKOR

Yapı
Ürünleri

DEKOR

Temizlik
Ürünleri

DEKOR

Dekorasyon

DEKOR

Otomotiv

DEKOR

Stantlar

PASS

Tiner · Örtü · Bant · Streçler · İş Güvenliği
Yapıştırıcılar · Sprey Boya · Macunlar
Boya - Yaldız · Boya Sökücü · Oto Koruma
Tutkallar · Renk Sistemi

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN SİZİ ARAYALIM